You are currently viewing Admitere septembrie 2021

Admitere septembrie 2021

ASE București în parteneriat cu Institutul de Studii Financiare anunță a doua sesiune de Admitere 2021 la programul de Master de Tehnici Actuariale – seria a XVI-a, în perioada 6 – 7 septembrie.

Programul de master TACT este singurul program de studii specializate care oferă recunoașterea a 3 din cele 6 examene de bază din partea Institute and Faculty of Actuaries din Marea Britanie.

Programul se desfășoară modular, între orele 18.00 și 21.00, și beneficiază și de prezența unor experti din piață – asigurări, investiții, management de risc.

Procesul de admitere se realizeaza integral online pe platforma admitere.ase.ro.

Pentru mai multe detalii, ramanem la dispozitia celor interesati – master@isf.ro